Buzdolabı Servisi

Bosch Buzdolabı Bozuldu Ne Yapmam Gerekir ?

 

Bosch Servisi olarak birçok beyaz eşyanıza bakım ve onarım yapıyoruz.Buzdolabı en önemli cihazlardan birisi hatta önemlisidir.Buzdolabı'nız bozuldu ne yapmanız gerekir,Bozulduğunda belirtilenleri yapın olmaz ise Bosch Servisi 444 6 305 arayabilir servis kayıdı veya Teknik servis hizmeti alabilirsiniz

Bosch buzdolabı muhtemelen arızaları ;

1. Bosch buzdolabı soğutmuyor.

2. Bosch buzdolabı su akıtıyor.

3. Bosch buzdolabı terleme yapıyor.

4. Bosch buzdolabı pervane dönmüyor.

5. Bosch buzdolabı motor çalışmıyor.

6. Bosch buzdolabı kapı kapanmıyor.

7. Bosch buzdolabı lastik yırtıldı.

8. Bosch buzdolabı kolu kırıldı.

9. Bosch buzdolabı parça kırıldı.

10. Bosch buzdolabı elektrik gelmiyor.

11. Bosch buzdolabı aşırı soğutuyor.

12. Bosch buzdolabı ses çıkarıyor.

 

Bosch Servisi olarak buzdolabınızın bakım ve onarımını yapıyoruz.Eğere bu arızalardan biri varsa cihazınız arıza'ya geçmiştir.

 
Bosch Buzdolabı Arıza Çözümleri
 
.  Buzdolabınız aşırı soğutuyor ise dereceyi normal düzeyine getirin 2-6 saat arası bekleyiniz eski haline dönücektir
 
. Buzdolabınız soğutmuyor ise fişini çekin 12-24 saat arası kapıları açık bekletin.Belirtilen saat geçtiktek sonra fişi takın 2-4 saat arası bekleyin soğutucaktır.
 
. Buzdolabınızın soğutmuyor ise kapınız açık kalmıştır ve içindeki soğuk algılayıcı parçalar bozulmuştur bunun için en yakın servisi bulunuz 444 6 305 numaralı çağrı merkezinden yönlendirme isteyiniz.
 
. Lastikler buzdolabına yapışmıyor ise kapatık sıcak su veya fön makinesi ile müdahale yapınız eski özelliğini kazanıcaktır.Tekrar yapmışmıyor ise servis kaydı oluşturunuz.
 
. Buzdolabınızın parçaları kırıldı veya kayboldu ise 444 6 305 numaralı çağrı merkezine buzdolabınızın kodunu vererek temin edebilirsiniz. 
 
 
.Buzdolabınız çalışmıyor ve beklemek istemiyorsanız hemen servis kayıdı oluşturunuz aksi taktirde daha büyük sorunlara neden olabilir 444 6 305 çağrı merkezini arayarak Bosch Servisi İstanbul anadolu ve Avrupa servisinden en yakın servise yönlendirilirsiniz.

 

© 2018 - İstanbul Bosch Servisi | 444 6 305